ساخت وبلاگ تایپیست - طراحی وب سایت - کامپیوتر کمک jazebeha.com دانلود فیلم ایرانی نمونه سوال امتحانی موبر سان دپیل لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
تولید و پرورش زالو

خبری

تولید و پرورش زالو

تولید Ùˆ پرورش زالو: تولید Ùˆ پرورش زالو شغل سود آوری است Ú©Ù‡ است Ú©Ù‡ برای شروع کار نیاز به سرمایه زیادی ندارد Ùˆ در خانه نیز قابل انجام است Ùˆ حتی پس از پرورش زالو در خانه Ù…ÛŒ توان با فروش زالو به مراکز پزشکی Ùˆ زالودرمانی سود خوبی بدست آورد. اما با این وجود نیازمند به تخصص زیادی است Ú©Ù‡ این تخصص با دیدن دوره آموزش پرورش زالو فراهم Ù…ÛŒ شود. البته شرایط پرورش زالو در خانه Ú©Ù…ÛŒ متفاوت با کارگاه پرورش زالو است. برای پرورش زالو در منزل به تعدادی ظروف مخصوص نیاز است. برای تهیه ظروف به هزینه ÛŒ بالایی نیاز نیست کسانی Ú©Ù‡ تجربه پرورش زالو در منزلرا دارند تقریبا هزینه آب Ùˆ برق Ùˆ ظروف مورد نیاز را برای یک سال پنج میلیون تومان برآورد Ù…ÛŒ کنند Ú©Ù‡ در این صورت بین Û±Ûµ تا Û±Û· میلیون تومان در سال سود حاصل Ù…ÛŒ شود. ØŒ به‌عبارتی ماهانه حدود یک میلیون Ùˆ Û²Û°Û° هزار تومان درآمد حاصل Ù…ÛŒ شود.

تخصص در تولید و پرورش زالو

از مهم ترین مسائل که در تولید و پرورش زالو وجود دارد سرکشی مداوم به زالوهاست. باید هر چهار ساعت یکبار وضعیت زالوها بررسی شود. پرورش زالو درآمد بسیار خوبی دارد اما در عوض نیازمند تجربه و تخصص زیاد است که در این مورد نیز افراد با گذراندن دوره آموزش پرورش زالو می توانند به تخصص مورد نیاز دست یابند. علاوه بر گذراندن دوره آموزش پرورش زالو باید از مشاوران و متخصصان در این زمینه نیز استفاده شود که متخصصان و مشاوران شرکت گیلان لیرو در این راه آماده ارائه خدمت به مشتریان عزیز در زمینه پرورش زالو ، خرید زالو و همچنین فروش زالو هستند.

شرایط پرورش زالو

کسانی که می خواهند تولید و پرورش زالو را در محیطی غیر از منزل انجام دهند به فضایی برابر با ۲۰ متر مربع نیاز دارند که هزینه آن نیز تقریبا ۵ تا ۱۵ میلیون می شود. در پرورش زالو در منزل نیاز به گرفتن مجوز نیست اما برای پرورش زالو در سطح وسیع باید از سازمان شیلات هر استان مجوز اخذ شود. مسئله ای که در پرورش زالو بسیار حائز اهمیت است خرید زالو است. خرید زالو باید از مراکز معتبر انجام شود و از بهداشتی و غیر سمی بودن آن خودداری کنند. شرکت گیلان لیرو از معتبرترین شرکت ها در پرورش زالو است که با قیمت مناسب فروش زالو ، برای کسانی که قصد خرید زالو و پرورش زالو را دارند بسیار مطمئن است. چرا که این شرکت تولید کننده بهترین نوع زالو است که با توجه به مرغوب بودن محصولات خود هم اکنون در حال صادرات به کشورهای دیگر است.

ادامه مطلب


برچسب ها : آموزش پرورش زالو , بازار خرید فروش زالو , پرورش زالو , تولید و پرورش زالو , خرید زالو , روغن زالو , زالو , زالو درمانی , فروش زالو ,
+ نوشته شده در سه شنبه 18 مهر 1396ساعت 9:58 توسط bamana | | تعداد بازدید : 57